Quanta|NpM    Wilhelmina Druckerweg 7, 4105 EP    Culemborg    t:0345 - 532 187    info@quantanpm.nl
Zoeken

Home > Actueel > Samenwerken met het oog op onze jeugd

Samenwerken met het oog op onze jeugd

Transities in het sociale domein en passend onderwijs

Passend onderwijs en de transities in het sociale domein hebben grote gevolgen. Eén gevolg is dat gemeenten, de organisaties in het sociale domein, samenwerkingsverbanden in het onderwijs en scholen, meer dan ooit tot effectieve samenwerking moeten komen.  

Vijf uitdagingen voor professionals

In diverse projecten in onderwijs, zorg en welzijn kwamen telkens weer vijf belangrijke en uitdagende gevolgen boven tafel voor het gedrag van alle betrokken professionals. Quanta NpM hielp professionals in het onderwijs en het sociale domein adequaat om te gaan met deze uitdagingen. 

Lees hier het artikel over de vijf uitdagingen voor alle professionals in het sociale domein en het onderwijs.

 

 


<< Terug naar nieuwsoverzicht